همکاری Partner و SAP تایوان

   

  به گزارش تایپه نیوز: شرکت پارتنر (Partner Tech) تولید کننده صندوق های فروشگاهی و شرکت SAP در راستای تجربه فرصت های بازار خرده فروشی و رستوران داریِ تایوان شروع به همکاری مستمر کردند. این همکاری بر بستر SAP S/4HANA پلتفرم جدید شرکت SAP که برای کمپانی های بزرگ طراحی شده است انجام خواهد شد.

  پلتفرم SAP S/4HANA نسل چهارم CRM های مبتنی بر رایانش ابری خواهد بود که از هوش تجاری و راهکارهای تجارت الکترونیک بهره میبرد.

  در این باره پت وانگ (Pete Wang) مدیر اجرایی شرکت Partner Tech گفت: شرکت Partner Tech از سرویس های ابری SAP برای کمک به فروشگاه ها و رستوران ها برای ارائه خدمات پس از فروش و حفظ مشتریان بهره مند میشود. این مراکز فروش میتواند از سرویس های SAP Marketing Cloud (مارکتینگ ابری) و SAP Commerce Cloud (بازرگانی ابری) برای تجزیه و تحلیل رفتار مشتریان، استراتژِی های تعیین قیمت و بهبود تجربه مشتریان در سیستم های CRM استفاده کنند.

   

   

  تونی شی (Tony Hsieh) معاون پخش بین الملل و مدیر بخش تایوان شرکت SAP نیز افزود: با استفاده از توان SAP S/4HANA ،شرکت پارتنر قادر خواهد بود تا در کمترین زمان و با بالاترین دقت، داده های تمام مراکز تحت پوشش این سیستم اعم از فروشگاه های زنجیره ای، مراکز خرید و رستوران ها را جمع آوری کند و همه این اطالاعات را در یک پلتفرم واحد ذخیره کند. انالیز این اطلاعات کمک شایانی به واحد های فروش، مارکتینگ و همچنین اخذ استراتژی های صحیح در بازار خواهد کرد.

  به نقل از مایکل لی (Michael Lee) مدیر کل واحد راهکارهای تجارت Qisda:
  این همکاری استراتژیک برای پارتنر و همچنین Qisda بعنوان شرکت مادر اتفاق بزرگیست و انتقال این داده ارزشمند به فرآیندهای صنایع مختلف حوزه عملکرد این شرکت از جمله مراقبت های پزشکی، آموزشگاه ها، کارخانجات و کسب و کار حوزه تامین سرعت بالای خواهد بخشید.